fbpx MyGames

MyGames toob Eesti tenniseväljakud kaardile

20.02.2020
MyGames

MyGames’i eesmärk on uute väärtuste loomine tennisekogukonna jaoks. Seoses sellega asub ettevõte kaardistama kõiki Eesti tenniseväljakuid, et pakkuda harrastajatele rohkem mänguvõimalusi ja tuua pildile ka kõik need väljakud, kellel muidu enda laiemaks tutvustamiseks ressursse napib.

Lisaks juba tuntud klubide ja keskuste valduses olevatele väljakutele soovib MyGames ühtsele interaktiivsele kaardile tuua ka kohalike omavalitsuste väljakud ning eraväljakud, mida omanikud on valmis tenniseharrastajatele rentima. Lihtsalt pane oma väljak raha teenima!

2020 aasta suveks valmiv broneerimissüsteem sarnaneb juba paljudele tuttava Airbnb platvormiga. Nii luuakse kaardimoodul, kust kasutaja väga lihtsalt ja kiirelt just endale sobivas asukohas väljaku leiab ja koheselt ka broneerida saab. Lihtsalt leia-broneeri-maksa-mängi!

Kõigile väljakuomanikele pakub MyGames aga mugavalt administreeritavat väljakute broneerimissüsteemi, kus on võimalik hallata pakutavaid aegu, hindu, määrata ja jälgida kliendi gruppe ning täituvust jpm. Seejuures saab väljakuomanik oma väljaku nähtavuse üle ise otsustada tehes selle avalikuks kõigile kasutajatele või näidates seda vaid enda poolt valitud inimestele – sõpradele, sugulastele või vanale koolivennale.

Samuti aitab MyGames vajadusel leida lahendusi väljaku täielikuks automatiseerimiseks, alates väljakukatte, aedade, foonide, läbipääsu- ja valveseadmete paigaldusest kuni brändingu ning turunduseni välja. Selline lahendus võimaldab kogu väljaku rentimise protsessi automatiseerida ja väljaku kasutust lihtsalt koordineerida. Juba oma kodulehele lisatud broneerimistarkvarast väljakuomanikud loobuma ei pea, sest MyGames’i platvormi on võimalik API-liidestuse abil integreerida. Andmete kogumine kaardile on juba alanud, täpset hetkeseisu näeb siin: Väljakute kaart

Kui tead enda kodukohas või tutvusringkonnas mõnd väljakut, mida sellelt kaardilt veel ei leia, kuid kus ka teised harrastajad kokkulepitud tingimustel mängimas võiksid käia, anna sellest palun teada siin:← Tagasi