fbpx MyGames

MyGames osales Fed Cup’il

11.02.2020
MyGames

5.-8. veebruarini toimus Tallink Tennisekeskuses taaskord Eesti Tennise Liidu poolt korraldatav rahvusvaheline naiste tenniseturniir Fed Cup, kus toimusid kohtumised Euro-Aafrika I gruppi kuuluvate esindajate vahel. 

Eesti Tennise Liidu kutsel oli ka MyGames meeskonnal võimalus sellest turniirist osa saada ning pakkuda publikualal omapoolset tennisepisikut ka pealtvaatajatele. Nimelt said soovijad proovida ise kätt tennisemängijana – kas siis servikiiruse mõõtmisel või täpset punktisummat kogudes. 

Eesti naiskond mängis hästi ja pealtvaatajaid oli palju. Tänu Delfi Live’le said MyGames puhkealalt peaväljakul toimuvate mängude otseülekandeid jälgida need, kes tribüünile enam ei mahtunud. Kogu MyGames’i boks pakkus toredaid emotsioone nii kogenud tennisesõpradele kui ka noortele tulevikulootustele. 

Täname siinkohal Eesti Tennise Liitu kutse ja kiirusemõõtja eest, AD Angels’it kogu boksi kujunduse ja toolide eest ning Sinisilm Films’i väga uhke videokokkuvõtte eest. Uute kohtumisteni ja lihtsalt rohkem tennist!

MyGames nutirakendus on suurepärane abimees tennise püsiajale asendaja leidmisel.

Tegutse nii:

  • Laadi alla MyGames app Google Play´st või App Store´ist
  • Loo mäng ja kutsu teised püsiaja liikmed sellega liituma
  • Kutsu huvilised mängu jälgima
  • Kui keegi püsiaja liikmetest ei saa ootamatult osaleda, leiad jälgijate seast kiirelt asendaja


← Tagasi