fbpx MyGames

Küpsistepoliitika

MyGames kodulehe kasutamisega nõustute, et teie arvutisse või muudesse seadmetesse, mida te meie kodulehe külastamiseks kasutate, võidakse paigutada küpsised, veebimajakad või sarnased säilitustehnoloogiad. Käesolevas küpsistepoliitikas kirjeldatakse, milliseid küpsiseid me oma kodulehel kasutame ja millistel eesmärkidel.

1. Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille loob koduleht ja mis hoiustatakse teie seadmes, kui te meie kodulehte külastate. Teie veebilehitseja kasutab küpsiseid, et saata teavet igal järgmisel külastuskorral kodulehele tagasi, et koduleht külastaja ära tunneks ning tema valikuid meeles peaks (näiteks sisselogimise alane teave ja muud seadistused). See teeb teie järgmise külastuse lihtsamaks ja kodulehe teie jaoks kasulikumaks.

2. Mis tüüpi küpsiseid me kasutame ja millistel eesmärkidel?

Me kasutame kodulehe käitamiseks eri tüüpi küpsiseid. Teie veebilehitsejasse võidakse salvestada alltoodud küpsised.

  • Kohustuslikud küpsised.

Need küpsised on olulised, kuna need on vajalikud kodulehe sujuvaks toimimiseks. Ilma nende küpsisteta on võimatu tagada ühendust kasutajaprofiiliga ja kodulehte täielikult kasutada. Need küpsised tuvastavad kasutaja seadme, ent ei avalda kasutaja identiteeti ega kogu teavet kasutaja kohta. Neid küpsiseid hoiustatakse kasutaja seadmes seni, kuni veebilehitseja suletakse.

  • Funktsionaalsed küpsised.

Need küpsised tagavad meie kodulehe mugava ja täieliku kasutamise ning aitavad kasutajal kodulehte efektiivselt kasutada ja seda oma vajadustele vastavalt kohandada. Funktsionaalsed küpsised salvestavad kasutaja eelistused ja tagavad individuaalsed funktsioonid. Näiteks tagamaks „Pea mind meeles“ funktsiooni, mis võimaldab kasutajal oma e-postiaadressi ja salasõna ainult ühe korra sisestada. Neid küpsiseid hoiustatakse kasutaja seadmes tähtajatult.

  • Analüütilised küpsised.

Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas kasutajad meie kodulehega suhtlevad, tuvastades näiteks selle, millised lehti külastatakse ja milliseid teenuseid kasutatakse kõige sagedamini. Kogutud teavet kasutatakse analüüsi eesmärgil, et mõista, mis kasutajaid huvitab ja kuidas kodulehte kasutajasõbralikumaks teha. Analüütilisel eesmärgil võime me kasutada kolmanda osapoole küpsiseid. Neid küpsiseid hoiustatakse kasutaja seadmes tähtajatult.

  • Reklaamiküpsised.

Neid küpsiseid kasutatakse meie kodulehel, et kohandada turundust teile ja teie huvidele vastavaks ning pakkuda teile edaspidi personaalsemat teenust. Need küpsised peavad meeles, et te külastasite meie kodulehte, ja neid võidakse kasutada teile isikustatud reklaamide näitamiseks sotsiaalmeedia- ja teistel lehtedel. Isikupärastatud reklaami eesmärgil võime me kasutada kolmanda osapoole küpsiseid. Neid küpsiseid hoiustatakse kasutaja seadmes tähtajatult.

  • Kolmanda osapoole küpsised.

Meie koduleht kasutab kolmanda osapoole küpsiseid näiteks analüüsiteenuste jaoks, et me teaksime, mis on meie kodulehel populaarne ja mis mitte, tehes kodulehe nii kasutajasõbralikumaks. Kolmanda osapoole küpsised on meie kontrolli alt väljas ning nende küpsiste ja nende privaatsuspoliitika kohta lisaks lugemiseks külastage vastava kolmanda osapoole kodulehte. Kogu kolmandate osapoolte küpsiste edastatavat teavet töötleb vastav teenusepakkuja. Teil on õigus kolmanda osapoole küpsiste andmete töötlemisest igal ajal keelduda. Lisainfo saamiseks lugege palun käesoleva küpsistepoliitika järgmist peatükki.

Näiteks võime me kasutada Google Analytics küpsiseid, et aidata meil mõõta seda, kuidas kasutajad meie kodulehe sisuga suhtlevad. Need küpsised koguvad teavet teie suhtlemise kohta kodulehega, näiteks külastuskorrad, korduvad külastused, seansi kestus, kodulehel tehtud toimingud jms.

Samuti võime kasutada Facebooki piksleid, et töödelda infot kasutaja tegevuste kohta meie kodulehel, näiteks külastatud koduleht, kasutaja Facebooki konto, veebilehitseja andmed jms. Facebooki pikslite alusel töödeldud teavet kasutatakse teile Facebooki kasutamisel teie huvide põhiste reklaamide kuvamiseks ning ka seadmeüleste vahetuste mõõtmiseks ning kasutaja suhtlemise kohta meie kodulehega rohkem teada saamiseks.

3. Küpsiste haldamine

Meie kodulehe külastamisel kuvatakse teile informatiivne teade, et koduleht kasutab küpsiseid. Kui soovite oma nõusoleku küpsiste salvestamiseks oma seadmesse tagasi võtta, võite kustutada kõik oma veebilehitsejasse salvestatud küpsised ning seadistada veebilehitseja küpsiste salvestamist blokeerima. Veebilehitseja abinupul klõpsates leiate juhised selleks, kuidas küpsiste salvestamist veebilehitsejasse vältida ning soovi korral ka seda, millised küpsised on juba salvestatud ja kuidas neid kustutada. Seadistuste muudatused tuleb teha igas teie kasutatavas veebilehitsejas.

Ent arvestage, et ilma teatud küpsiseid salvestamata on võimalik, et te ei saa MyGames kodulehe kõiki funktsioone ja teenuseid täielikult kasutada.

Samuti võite eraldi keelata oma kodulehe külastuste ligipääsu Google Analytics funktsioonile, paigaldades Google Analytics keelamise rakenduse oma veebilehitsejale, mis takistab teabe jagamist teie külastuste kohta Google Analytics funktsiooniga. Link rakendusele ja lisainfo: https://support.google.com/analytics/answer/181881.

Kui soovite keelata ka huvipõhise käitumist jälgiva reklaami, võite selle keelata ühega järgnevatest tööriistadest sõltuvalt teie asukohast. Palume arvestada, et tegu on kolmanda osapoole tööriistaga, mis salvestab omad küpsised teie seadmesse ning MyGames ei kontrolli ega ole vastutav nende endi privaatsuspoliitikate eest. Lisainfo saamiseks ja keeldumisvõimaluste leidmiseks külastage:

  • USA – Digital Advertising Alliance
  • Kanada – Digital Advertising Alliance
  • EL – European Interactive Digital Advertising Alliance

4. Küpsistepolitika muutmine

Jätame endale õiguse teha käesolevas küpsistepoliitikas muudatusi. Käesoleva küpsistepoliitika muudatused ja/või lisad jõustuvad meie kodulehel avaldamise hetkest.

Meie kodulehe ja/või teenuste jätkuva kasutamisega pärast käesoleva küpsistepoliitika muudatuste jõustumist näitate sellega oma nõusolekut küpsistepoliitika uue sõnastusega. Teie vastutusel on käesolevat poliitikat regulaarselt kontrollida, et muudatustega kursis olla.

5. Kontaktandmed

Kui teil on oma isikuandmete või selle küpsistepoliitika kohta küsimusi või kui soovite esitada kaebuse selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid töötleme, võtke palun meiega ühendust e-posti teel aadressil info@mygames.ee.

Käesolev küpsistepoliitika kehtib alates 14. august 2019.