fbpx MyGames

Pärnu start-up ettevõte tõi turule tenniseharrastajatele suunatud nutirakenduse

08.11.2019
MyGames

Oktoobris lansseeris Pärnust pärit start-up nimega MyGames nutirakenduse, mis aitab tenniseharrastajatel kiirelt ja lihtsalt leida vabanevaid kohti muidu kinnistes püsiaegades ja -gruppides. Samuti on lahendus abiks püsiaegade kohtadele asendajate leidmisel.

“Tihti on vaba tenniseväljakut või sobivat mänguvõimalust väga keeruline leida, seda eriti just õhtustel aegadel, mil tennisekeskuste väljakud on püsiaegade broneeringutega tihedalt kaetud. Samas vabaneb neil püsiaegadel pidevalt vabu kohti, näiteks kui mõni mängija ei saa tulla või haigestub,” ütles Janno Metsa, MyGames’i üks asutajatest. “Seni ei ole olnud head lahendust, kuidas info vabanenud kohtadest huvilisteni jõuaks. Tõtt-öelda on ka püsiaja omanikuna endale asendaja leidmine olnud paras peavalu – teinekord kulub selleks ligi pool tööpäeva, et teha telefonikõnesid või asendusmängijat e-kirja teel ja sotsiaalmeedia kaudu otsida,” märkis ta, lisades, et MyGames’i nutirakendus võimaldab kõigest ühe nupuvajutusega vabanenud mänguvõimalusest kõigile huvitatud inimestele teada anda, tänu millele ei pea asendusmängijat enam muid kanaleid pidi otsima.

“Need lihtsad, samas tõhusad funktsioonid on aga alles algus,“ kommenteeris MyGames’i teine asutaja Margus Randmäe. “Nimelt soovime oma innovaatilise lähenemisega pakkuda tennisekogukonnale väärtuslikke lahendusi veel paljudel teemadel, alates ühtsest väljakute broneerimissüsteemist kuni turniiride haldamise ja administreerimise, treeningkalendri jagamise ja laiemalt klubitegevuse korraldamiseni.”

Kuigi MyGames lansseeriti esimeses etapis Eesti turule, ei plaanita sellega loomulikult piirduda. „Jah, vastab tõele, et oleme juba tegemas ettevalmistusi selleks, et laieneda ka teistesse riikidesse. Tennis on populaarne spordiala ülemaailmselt ja probleemid, mida me rakendusega lahendada soovime, on aktuaalsed ka mujal,“ kinnitas Randmäe ning lisas: “Kui arvestada, et ülemaailmselt harrastab regulaarselt tennist umbes 100 miljonit inimest ja keskmine mängija investeerib aastas oma hobisse 1000 euro ringis, võib globaalne turumaht ulatuda 100 miljardini. Oleme lähiajal alustamas investeeringute kaasamist, et peale esmase toote valideerimist Eestis jõuliselt ka välisturgudele laieneda.”

MyGames koostööpartneriteks on Eesti Tennise Liit, tarkvaraettevõte FOB Solutions, disainistuudio DUX, sisuloome- ja digiturunduse agentuurid VAAS ning Uppercase, loovagentuur Jellou Ferdinand, Tartu Ülikooli Pärnu kolledž, Forwardspace koostöötamiskeskus, äriideede arendusprogramm Starter jpt.

Täpsemalt saab MyGamesi kohta lugeda aadressilt: https://mygames.ee/. Tasuta nutirakendus on allalaaditav Google Play’st ja App Store’ist.

Täpsem info:
Margus Randmäe
Tel: +372 511 8336
E-post: margus@mygames.ee← Tagasi