fbpx MyGames

MyGames liitus Startup Inkubaatoriga

10.01.2020
MyGames

Pärnust pärit startup ettevõtte MyGames liitus jaanuari alguses Tehnopoli Startup Inkubaatoriga. Tennisevaldkonnale nutikaid lahendusi loova ettevõtte jaoks tekib liitumise tulemusena ligipääs Eesti ning Euroopa parimale ekspertabile, et äriinglite, ettevõtjate, turundajate ja juristide abiga jõuda vajaliku investeeringu ja stabiilse käibeni.

“Suhtume koostöösse suure tänutunde ja pühendumisega ning soovime inkubatsiooniprogrammist saadavat väärtust enda jaoks maksimaalselt rakendada”, ütles Margus Randmäe, MyGames’i üks asutajatest. “Igapäevaselt oma ettevõtet arendades on ideid ja plaane küll palju, kuid samuti on oht esialgu ebaolulistesse detailidesse takerduda. Meie võtmementorilt, Ivar Siimarilt ja ka teistelt Tehnopoli ekspertidelt saadav tugi aitab seada fookust, ehitada tugevat ärimudelit ning jõuda tootega rahvusvahelistele turgudele”, lisas ta.

MyGames’i eesmärgiks on pakkuda innovaatilisi lahendusi tennisekeskuste, -klubide ja -treenerite töö efektiivsemaks muutmiseks ning harrastajatele rohkemate mänguvõimaluste loomiseks. 2019. a oktoobris lansseeris ettevõte esimese mooduli nutirakendusest, mille abil aidatakse tennise püsiaja omanikel (sh treeneritel) leida mugavalt oma vabanevatele mängu- ja trenniaegadele asendajaid. Samuti on kõigil tennisehuvilistel võimalik kiirelt ja lihtsalt leida neid vabanevaid kohti muidu kinnistes püsiaegades ja gruppides.

Tasuta nutirakendus ise on allalaaditav Google Play’st ja App Store’ist. Kasutajaskond kasvab iga päevaga, mängudele leitakse asendajaid reaalselt minutite ja isegi sekunditega. Lisaks praegusele funktsioonidele on eesmärgiks tennisekogukonnale pakkuda tulevikus väärtuslikke lahendusi veel mitmetel teemadel, alates ühtsest väljakute broneerimissüsteemist kuni turniiride haldamise ja administreerimise, trennikalendri jagamise ja klubitegevuse korraldamiseni.

Ettevõtte asutajateks on Margus Randmäe ja Janno Metsa, põhimeeskonnas on kokku 4 inimest. Koos juhendajate, püsipartnerite ja praktikantitdega on MyGames’i arendusega seotud inimesi aga üle kahekümne. Loe MyGames’I kohta lähemalt SIIT.

Vaata teisi Tehnopol Startup Inkubaatoris kasvavaid startuppe SIIT.← Tagasi